Відгуки про індивідуальні консультації

Коментарі   

+13 #27 Юлія Л. 24.01.2016, 19:10
Пройшов майже рік з того часу , як я звернулась до Олі. В сім'ї була присутня гостра проблема стосунків батьки/діти. Думаю , найкращими словами подяки буде те , що завдяки Олі ми з мамою тепер маємо теплі , дружні , близькі сімейні відносини . За що ми надзвичайно вдячні ! Якщо хтось вагається чи варто звертатись за допомогою , чи ні - ви крадете у себе свій час і своє життя . Ми привикла піклуватися про свій зовнішній вигляд , але так мало часу приділяємо своїй душі . Забуваючи , що все в житті залежить саме від нашого внутрішнього спокою . Ще раз величезне дякую Олі! Поки є такий психотерапевт , завжди знаєш , що всі проблеми , у разі чого , можна вирішити .
Цитата
+11 #26 Маряна Шекета 21.07.2015, 18:25
Мар'яна Шекета, 19 років, м.Івано-Франківськ
Я прийшла до Ольги в складний момент свого життя. Довгий час мене переслідували страхи, які не давали мені розвиватися і приймати важливі для мене рішення. Спочатку я трохи боялася звертатися за допомогою, але, відвідавши перший у своєму житті сеанс психотерапії, мої страхи без сумніву розвіялися. Я ще нікому в житті так не довіряла як Ользі. Вона стала мені близькою людиною. Це надзвичайно щира і відкрита людина та просто висококваліфікований професіонал своєї справи. Моя терапія тривала близько 3 місяців і за цей час я відкрила для себе багато нового. Я стала більш впевненою у собі, позбулася багатьох комплексів та головне розпочала новий етап свого життя. Надзвичайно вдячна Олічці за все. Завдяки нашим сеансам я вирішила здійснити свої найзаповітніші мрії, переглянула своє відношення до життя і відкрила для себе багато нового. Тож, якщо і вам потрібна підтримка не бійтеся і звертайся.
Цитата
+3 #25 Оксана 09.04.2015, 13:46
Я познайомилась з Олею в дуже важкий і запkутаний період мого життя. Моє життя було повне страху, тривоги, розпачу і розчарування. І я не бачила виходу із ситуації і кінця цього. На першій консультації я отримала підтримку і розуміння. Це так було необхідно мені. Я відчула маленьке полегшення і з'явилась маленька надія, що мені може стати краще.
Оля своїм позитивним настроєм вдихнула в мене іскру життя. В мене з'явились сили щось міняти в своєму житті. Моя терапія тривала півтора року. За цей час я налагодила стосунки з чоловіком, змінила свої цінності, у мене з'явились подруги, яких, можна сказати, ніколи не було. Я соціально адаптувалась. Я перестала тікати від певного типу людей і від самої себе. Я стала відкритішою, впевненішою. Я перестала бути мамою своїй мамі, татові і сестрі. Це таке полегшення, як тягар з пліч, що я носила з дитинства. Тепер я можу спокійно будувати свою сім'ю.
І це все завдяки Олі. Дякую тобі Олічка.
Цитата
+4 #24 Оля 26.02.2015, 07:58
Мені було погано, шукала допомоги. І натрапила на сайт Олі. Спочатку боялась звертатись за допомогою але таки наважилась і дуже цьому рада. Я ходила на терапію три місяці. Я за все своє життя так не змінювалась, як за цей час. Я вдячна Олі за величезну підтримку і особливо за те що вона не засуджувала мене. Я змогла їй довіритись і не боятись. Вона дійсно професіонал своєї справи. Оля багато чому мене навчила, наприклад як любити і приймати себе такою як я є. Особливо мені сподобалось про терпіння. Виявилось що в мене є терпіння, аж забагато :) Моя межа терпіння значно зменшилася. Я радію коли згадую про це відкриття і так добре що тепер я знаю що не мушу терпіти. Знаю що завжди є вихід з ситуацій через які ми страждаємо, терпимо і що так не мусить бути і не має. Я більше зблизилась з подругою і дуже цьому рада. І це тільки перший етап мого нового життя. Я буду продовжувати працювати над собою. І я рада що Оля показала мені стежку в інше, краще, якісніше життя. Я зрозуміла від чого мій смуток. І почала більше відчувати радість. Це так класно. Я жива. І я відчуваю більше сили в собі щоб допомагати іншим. Не бійтеся, наважуйтесь. Олічка дякую тобі за підтримку, прийняття і допомогу.
Цитата
+6 #23 Маряна Приймак 23.01.2015, 09:22
Мар'яна Приймак
Я прийшла до Олі в період дуже глибокої кризи в моєму житті. За 1 місяць я втратила чоловіка і батька. Життя загубило будь - який зміст. Я була спустошена, мені було боляче жити, боляче ходити по землі. Оля насправді дуже потужний психотерапевт. Вона дуже тонко відчуває, що потрібно дати людині в той чи інший момент консультації. Вона щиро переживає за кожного. В ній стільки доброти, позитиву і бажання допомогти , що будь які труднощі стають безсильними. Я отримала дуже багато підтримки, розуміння, професійної допомоги. Я дуже сильна людина, але я не знаю, що було б зі мною, якби не Оля! Щиро рекомендую всім, хто знаходиться у відчаї, на перехресті важливого життєвого вибору, кому здається, що всі двері перед ним закриті – звертайтеся до Олі! ЇЇ професіоналізму , доброти, щирості, любові і сили духу вистачить, щоб провести вас до щастя і гармонії! Оля, дякую тобі! І нехай Господь дає тобі сили, натхнення і благословення у справі, якою ти займаєшся!
Цитата
+5 #22 Тимків Діана 19.11.2014, 21:26
Я щиро дякую Олі за розуміння, підтримку та допомогу у вирішуванні важливої та складної для мене проблеми.Завдяки Олі я відкрила очі на дуже багато речей яких раніше просто не помічала. Завдяки їй я почала нове життя більш впевненою людиною яка знає собі ціну і знає чого хоче і це для мене дуже важливо.Всього за один місяць Олі вдалося змінити моє життя на краще,направити мене на правильну дорогу уже з зовсім іншими поглядами на те що сталось. Я дуже їй вдячна. Оля є дійсно кваліфікований спеціаліст і віддана своїй справі людина, від усього серця бажаю їй успіхів)
Цитата
+4 #21 Ірина 26.03.2014, 08:44
Словами не виразити вдячності Олічці за її допомогу! Здавалось що життя закінчилося, апатія до цілого світу, постійна втома, сльози, зриви... І цьому не було кінця... Звернувшись до Ольги і прийшовши з нею курс роботи я почала відчувати з першого ж разу, що я починаю знову ЖИТИ, посміхатись і саме головне хотіти рухатися далі і любити себе, прислуховуватися до себе і свого організму.
Я бажаю всім у кого є якісь проблеми не боятися звернутися до справжнього спеціаліста, яким є Олічка!
Ще раз велике спасибі від мене та моєї сім'ї!!!!!
Цитата
+4 #20 Вікторія Павлюк 16.01.2014, 08:56
Вікторія Павлюк

"Прийшовши вперше,я була розгублена. Не знала з чого почати. В житті відчувала хаос. Мені потрібно було приймати багато життєвих виборів. Було дійсно не просто.
Допомога і підтримка Олі додала мені впевненості. Відчуваю багато вдячності до неї. Вважаю її кваліфікованим спеціалістом,яка дійсно розбирається в тому з чим працює, і просто хорошою людиною,що мені допомогла.
Сьогодні я відчуваю себе впевненою. Свої проблеми я змогла вирішити. Зараз я жаслива.
Дуже задоволена роботою з Ольою,хоча це швидше приємні розмови,які приносили мені задоволення та багато усвідомлень про себе , власне життя та оточення".
Цитата
+4 #19 Vasjuta 14.01.2014, 12:07
Надзвичайно вдячна Олічці за колосальні успіхи,яких ми досягли в процесі співпраці!!!Протягом довгих 5 років "лікування" антидепресантами я повністю зневірилась в своїх шансах на повне виздоровлення.І ось після року нашої з Олею наполегливої праці сталося чудо! Досі не можу повірити,що це правда,але панічні атаки справді проходять))) причому не залишаючи після себе жодного сліду.Потрібна тільки віра в свої сили,бажання досягнути успіху і,звичайно,кваліфікований спеціаліст,який зрозуміє і підтримає в будь-якій ситуації.Ще раз дякую))) Бажаю Олі успіху в цій нелегкій праці,а клієнтам-віри,наполегливості і любові до життя! Все буде ок)))
Цитата
+6 #18 Ірина Тищенко 31.10.2013, 23:22
Ірина Тищенко, танцівниця, щаслива Жінка, м. Івано-Франківськ

«Я проходила в Ольги Барабаш особисту терапію, а також відвідала тренінг "Цінність самопідтримки: поповни внутрішні ресурси". Загалом хочу сказати, що Ольга не лише спеціаліст високого класу, а й непересічна особистість - щира, відкрита, творча, жіночна, любляча. А ще вона володіє унікальним умінням дарувати тепло свого серця оточуючим. І це виявляється не лише у процесі її роботи як спеціаліста, а й у повсякденному житті.
Під час проходження терапії в О.Барабаш мені вдалося усвідомити причини проблеми, з якою я звернулася, а також знайти шляхи виходу з неї. Найцікавіше, що терапевт допомогла мені побачити і підсилити сильні сторони мого характеру, а слабкі - укріпляти і розвивати в майбутньому. Таким чином, я використовую отриманий досвід у щоденному житті: змінилася моя поведінка в подібних ситуаціях, підвищилася самооцінка, я стала більше приймати і чути себе. Під час сесій отримала від терапевта багато підтримки та натхнення до позитивних змін у своєму житті.
Відвідавши авторський тренінг Ольги Барабаш я більше дізналася про способи отримання та надання підтримки собі і оточуючим. Для мене було дуже цінно навчитися простим та дієвим прийомам самопідтримки у різних життєвих ситуаціях. Інформація, отримана на тренінгу, є корисна, зрозуміла і дієва. Завдяки тому, що подібні навички відпрацьовуються у безпечному просторі тренінгу, потім їх набагато легше переносити у повсякденні ситуації.
Результативність роботи Ольги Барабаш як психотерапевта високого рівня можу підтвердити відчутними змінами на краще в особистому та у професійному житті».
Цитата
плеєр
"Чи варто звертатись до психотерапевта?"
Про це розповіла Ольга Барабаш-Дурач в ефірі радіо "Карпати".
 • Я прийшла до Олі в період дуже глибокої кризи в моєму житті. За 1 місяць я втратила чоловіка і батька. Життя загубило будь - який зміст. Я була спустошена, мені було боляче жити, боляче ходити по землі...

  Мар'яна Приймак

  Переглянути усі відгуки

 • Я проходила в Ольги Барабаш особисту терапію, а також відвідала тренінг "Цінність самопідтримки: поповни внутрішні ресурси". Загалом хочу сказати, що Ольга не лише спеціаліст високого класу...

  Ірина Тищенко

  Переглянути усі відгуки

 • Для меня Ольга высококлассный профессионал, который действительно нашел свое призвание и миссию, а значит добавляет во всем мире счастья и гармонии. Ольга все время развивается, усовершенствуеться...

  Оксана Бажанова

  Переглянути усі відгуки

 • Я прожив 5 чудових годин-зустрічей у якості клієнта Ольги Барабаш завдяки тому, що навчався в арт-проекті Людмили Підлипної. Для мене, як професіонала, але і клієнта, було важливо і приємно відчувати...

  Олег Гуковський

  Переглянути усі відгуки

 • Дуже дякую Оля за допомогу у відкритті Салону. Проблеми є у кожної людини, колективу та підприємства. Завдяки тобі, Оля, у моєму підприємстві їх значно менше ніж могло бути без твоєї допомоги...

  Анатолій Гуменяк

  Переглянути усі відгуки

 • Проходила курс психотерапії, який тривав приблизно 8 місяців. Дуже завдоволена результатами. Я подолала дуже багато внутріщніх конфліктів. В мені оселились спокій, мир, здоров'я, сили до життя..

  Ліля

  Переглянути усі відгуки

 • Я щиро дякую Олі за розуміння, підтримку та допомогу у вирішуванні важливої та складної для мене проблеми.Завдяки Олі я відкрила очі на дуже багато речей яких раніше просто не помічала...

  Тимків Діана

  Переглянути усі відгуки

Facebook Чат

Підпишись на розсилку

Підпишись та безкоштовно отримай 3 швидких способи відновлення сил
Пакет Супровід
Вартість 1600 грн
Пакет Самостійно
Вартість 900 грн
Пакет Голд
Вартість 3100 грн