48416375 1972685192784984 6250723530892115968 n 1. Пороздумуйте, пофантазуйте в такому стилі: «А раптом щось станеться?!». Наприклад: «А раптом станеться землетрус?», «А раптом на землю 

впаде комета?», «А раптом мене звільнять з роботи?». Побудьте в цих фантазіях якнайдовше. Тоді ефект точно буде відчутним.

2. При невеликій побутовій невдачі (наприклад, розбився стаканчик) згадайте всі критикуючі слова, якими ви себе картаєте. Вискажіть їх всі! Наприклад: «Неуважний/ неуважна розтяпа! Всі люди, як люди! А ти…?!!». Щоб досягнути більшого ефекту і остаточно зіпсувати собі настрій, переключіться з цієї невдачі на спогади про всі попередні невдачі в житті. Наприклад: «Минулого року ти теж розбив/розбила стаканчик! І не один, а два! Куда ж ти дивився/ дивилась? Чим ти думав/ думала? Ти взагалі купу стаканчиків розбив/ розбила за все життя!». Сконцентруйтесь на них якомога довше.

3. Погодьтесь зробити те, що ви не хочете робити. Кажіть «Так», там, де насправді ви хочете сказати «Ні». Поставте потреби інших вище за свої і чекайте винагороди за свою жертву.

4. Думайте, що більше ніхто на землі не стикався з такою ситуацією, як ви. От ходять люди по землі. Все у них нормально. І вони всі нормальні. «Тільки у мене таке сталось. Тільки я сумую, злюсь і переживаю невдачі. Тільки я невчасно простудився/ простудилась. Тільки я не такий/ не така…».

 

5. Ніколи, ні при яких умовах не говоріть людям, що ви від них хочете. Натякайте їм, закочуйте очі, ображайтесь на них, ігноруйте, зробіть їм те, що хочете, щоб вони зробили для вас. Ще краще – навіть не натякайте. Чекайте, що вони самі здогадаються.

6. Зробіть 25000 справ і знеціньте їх приблизно в такому стилі: «А що тут такого?! Страшна робота! То ж не город копати! І взагалі, це просто мій обов’язок. Так роблять всі нормальні люди».

7. На будь-які свої дії і результати говоріть собі: «Ну, таке. Можна було краще (швидше, якісніше, розумніше, більше, дальше».

8. Зайдіть в інстаграм і «прогуляйтесь» по сторінках зірок з мільйонами підписників. Повністю довіртесь відфотошопленим фотографіям. Думайте, що у них все життя таке ідеальне, як фото в інстаграмі. Вірте інстаграму більше, ніж собі.

9. Постійно порівнюйте себе з іншими. Бажано з найвідомішими людьми планети. Порівнювнюйте себе зі Стівом Джобсом, Анжеліною Джолі, Ілоном Маском, Мати Терезою, з відомим на весь світ професіоналом, зі стажем більшим від вашого на 30 років.

10. Ніколи не признавайте свої перемоги. Не хваліть себе і не говоріть собі теплих приємних слів. Думайте, що від одного теплого слова ви станете розбалуваним наглим егоїстом. За одну секунду. Одразу.

P.S. Якщо ви впізнали в якомусь з пунктів себе, то запам’ятайте його. Нехай у вас в голові з’явиться уявна червона кнопочка, котра буде пікати кожного разу, коли ви надумаєте за звичкою зіпсувати собі настрій :) Сподіваюсь, що стаття допоможе більше дбати за свій емоційний стан і турботливіше відноситись до себе.

P.P.S. Спробуйте погратись і продовжити цей список, додаючи свої "улюблені" способи.

З повагою, Ольга Барабаш-Дурач

плеєр
"Чи варто звертатись до психотерапевта?"
Про це розповіла Ольга Барабаш-Дурач в ефірі радіо "Карпати".
 • Я прийшла до Олі в період дуже глибокої кризи в моєму житті. За 1 місяць я втратила чоловіка і батька. Життя загубило будь - який зміст. Я була спустошена, мені було боляче жити, боляче ходити по землі...

  Мар'яна Приймак

  Переглянути усі відгуки

 • Я проходила в Ольги Барабаш особисту терапію, а також відвідала тренінг "Цінність самопідтримки: поповни внутрішні ресурси". Загалом хочу сказати, що Ольга не лише спеціаліст високого класу...

  Ірина Тищенко

  Переглянути усі відгуки

 • Для меня Ольга высококлассный профессионал, который действительно нашел свое призвание и миссию, а значит добавляет во всем мире счастья и гармонии. Ольга все время развивается, усовершенствуеться...

  Оксана Бажанова

  Переглянути усі відгуки

 • Я прожив 5 чудових годин-зустрічей у якості клієнта Ольги Барабаш завдяки тому, що навчався в арт-проекті Людмили Підлипної. Для мене, як професіонала, але і клієнта, було важливо і приємно відчувати...

  Олег Гуковський

  Переглянути усі відгуки

 • Дуже дякую Оля за допомогу у відкритті Салону. Проблеми є у кожної людини, колективу та підприємства. Завдяки тобі, Оля, у моєму підприємстві їх значно менше ніж могло бути без твоєї допомоги...

  Анатолій Гуменяк

  Переглянути усі відгуки

 • Проходила курс психотерапії, який тривав приблизно 8 місяців. Дуже завдоволена результатами. Я подолала дуже багато внутріщніх конфліктів. В мені оселились спокій, мир, здоров'я, сили до життя..

  Ліля

  Переглянути усі відгуки

 • Я щиро дякую Олі за розуміння, підтримку та допомогу у вирішуванні важливої та складної для мене проблеми.Завдяки Олі я відкрила очі на дуже багато речей яких раніше просто не помічала...

  Тимків Діана

  Переглянути усі відгуки

Facebook Чат

Підпишись на розсилку

Підпишись та безкоштовно отримай 3 швидких способи відновлення сил
Пакет Супровід
Вартість 1600 грн
Пакет Самостійно
Вартість 900 грн
Пакет Голд
Вартість 3100 грн