thumbnail71 475656 talant i tvorchestvo picОднією з основних особливостей сучасного життя є його ритм, швидкі темпи, котрі постійно зростають. Для того, щоб бути успішною, сучасна людина повинна виконувати багато справ, справлятись з безліччю різних завдань з різних сфер у справді швидких темпах.
Як не загубити себе в цих темпах, обов’язках і завданнях?

Одна з відповідей на ці запитання – призупинятись і виділяти час для себе.

Час для себе – це не забаганка, а життєва необхідність. Це один зі способів поповнення внутрішніх сил і наповнення енергією, а також спосіб проявити любов і турботу про себе.

А у вас є час для себе? Скільки?
Чи вмієте ви його використовувати якісно? Чи вмієте про себе турбуватись?

Якщо Ви живете насиченим життям, у Вас багато справ і Ви вважаєте, що у Вас просто нема і не може бути такого часу для себе, то це – Ваш вибір і Ваша відповідальність! Час для себе Ви можете знайти завжди - важливо лише цього захотіти і докласти до цього зусиль!
Якщо не призупинятись і не виділяти час для себе, а постійно кудись бігти, спішити, мати безліч справ, то це пряма дорога до втрати здоров’я, до негативного самопочуття і відповідно – зниження працездатності та успішності. При цьому всьому самопочуття буде накшталт забіганої, захеканої білки в колесі.

Якщо Ви хочете жити насиченим, здоровим, успішним життям – то однією із запорук на шляху до цього життя є вміння турбуватись про себе, приділяти собі час.

Як на мене, основним у даному питанні є не так кількість часу, як його якість. Можна п’ять хвилин попити чай з відчуттям насолоди, налаштуванням, що це мій час, зараз я п’ю чай, розслабляюсь, турбуюсь про себе, а можна пити чай і тривожно думати про те, які ще попереду завдання на мене чекають або паралельно ще набирати щось на комп’ютері.

thumbnail71 874941Ще один момент, який вважаю важливим і хочу заакцентувати на ньому Вашу увагу: буває так, що ми турбуємось про себе, проте не акцентуємо на цьому увагу і ніби проскакуємо ці моменти.
Наприклад, можна просто наносити крем, бо так треба, це звичка і т.д., а можна робити це з відчуттям турботи і любові до себе, свого тіла, свідомо акцентуючи увагу на тому, що це мій час і зараз я насолоджуюсь.

Способів приділити собі час і потурбуватись про себе є безліч. Це може бути читання улюбленої книги, час для ведення щоденника, перегляд футболу, кава-пауза, похід на масаж, 5-10 хвилин перебування у спокої і тиші з приємними думками, мріями, повільна прогулянка і т.д.
Тому тут уже питання персонально до Вас: чим Ви любите займатись? Як Ви про себе турбуєтесь? Що приносить Вам радість і додає щастя у житті?
Відповівши на вище вказані запитання – ви відкриєте для себе багато нового.

Отже, якими можуть бути перші кроки на шляху до розвитку вміння приділяти собі час?

 1. 1. Запитайте себе: скільки часу в день мені необхідно приділяти собі?
 2. Що з того, що я роблю і як я живу – є часом для мене?
 3. Як я проявляю турботу про себе?
 4. Як я по-новому можу вчитись приділяти час собі і турбуватись про себе? (Для допомоги – можете розпитати у друзів про їхні способи приділення часу собі)
 5. Як я можу виділяти час для себе вдома? Як я можу це робити на роботі? Як саме можу радувати себе під час вихідних?
 6. Поставте собі за ціль протягом цього тижня приділяти собі кожного дня хоча б 10 хвилин часу. Головне, щоб це точно було з радістю і турботою про себе.

Якщо Ви вмієте приділяти собі час і стабільно його виділяєте – я Вас вітаю! Це прекрасно! Разом з тим, завжди можна робити це різноманітніше, більше і якісніше! Чого вам від душі бажаю! :)

З повагою і любов'ю,
Ольга Барабаш

плеєр
"Чи варто звертатись до психотерапевта?"
Про це розповіла Ольга Барабаш-Дурач в ефірі радіо "Карпати".
 • Я прийшла до Олі в період дуже глибокої кризи в моєму житті. За 1 місяць я втратила чоловіка і батька. Життя загубило будь - який зміст. Я була спустошена, мені було боляче жити, боляче ходити по землі...

  Мар'яна Приймак

  Переглянути усі відгуки

 • Я проходила в Ольги Барабаш особисту терапію, а також відвідала тренінг "Цінність самопідтримки: поповни внутрішні ресурси". Загалом хочу сказати, що Ольга не лише спеціаліст високого класу...

  Ірина Тищенко

  Переглянути усі відгуки

 • Для меня Ольга высококлассный профессионал, который действительно нашел свое призвание и миссию, а значит добавляет во всем мире счастья и гармонии. Ольга все время развивается, усовершенствуеться...

  Оксана Бажанова

  Переглянути усі відгуки

 • Я прожив 5 чудових годин-зустрічей у якості клієнта Ольги Барабаш завдяки тому, що навчався в арт-проекті Людмили Підлипної. Для мене, як професіонала, але і клієнта, було важливо і приємно відчувати...

  Олег Гуковський

  Переглянути усі відгуки

 • Дуже дякую Оля за допомогу у відкритті Салону. Проблеми є у кожної людини, колективу та підприємства. Завдяки тобі, Оля, у моєму підприємстві їх значно менше ніж могло бути без твоєї допомоги...

  Анатолій Гуменяк

  Переглянути усі відгуки

 • Проходила курс психотерапії, який тривав приблизно 8 місяців. Дуже завдоволена результатами. Я подолала дуже багато внутріщніх конфліктів. В мені оселились спокій, мир, здоров'я, сили до життя..

  Ліля

  Переглянути усі відгуки

 • Я щиро дякую Олі за розуміння, підтримку та допомогу у вирішуванні важливої та складної для мене проблеми.Завдяки Олі я відкрила очі на дуже багато речей яких раніше просто не помічала...

  Тимків Діана

  Переглянути усі відгуки

Facebook Чат

Підпишись на розсилку

Підпишись та безкоштовно отримай 3 швидких способи відновлення сил
Пакет Супровід
Вартість 1600 грн
Пакет Самостійно
Вартість 900 грн
Пакет Голд
Вартість 3100 грн