thumbnail49 DSC 8413Вітаю Вас!

Я Ольга Барабаш-Дурач - жінка, дружина, донька, сестра і подруга. Також я - практичний психолог, психотерапевт. Мені 32 роки. Я надаю індивідуальні консультації онлайн, проводжу тренінги.

Допомагаю людям повірити в себе, підвищувати впевненість в собі та відчуття власної цінності, а також  - мати сміливість жити своїм життям.

Люблю свою професію. Я багато і постійно вчусь, беру участь у тренінгах, семінарах, проходжу власну психотерапію і супервізію. Це постійний вклад моєї енергії, життєвого часу, грошей в себе і свій професійний ріст.

Чому постійно вчусь?

Тому що відчуваю з цього користь не лише як професіонал, а й просто як людина, жінка, котра прагне розвиватись. Також мені дуже відгукуються слова Роберта Кійосакі: «Якщо ви вважаєте, що навчання дорого коштує, спробуйте дізнатись скільки коштує неуцтво».

Чому я стала психологом та психотерапевтом?

Я народилась і виросла у духовній сім'ї, в якій мої батьки показали мені цінність якісних стосунків між людьми. Крім того, мені з дитинства подобалось займатись самокопанням та спілкуватись з широким колом людей. Такі задатки стали основним поштовхом у виборі мною психології, а згодом і психотерапії.
Мені 32 роки. З них 10 - у психотерапії. Оглядаючись назад, я помічаю наскільки я зараз гармонійніша, зріліша, мудріша і щасливіша, завдяки внутрушній роботі над собою. Відчуваю багато радості, інтересу і насолоди від пізнання себе та інших, від того, яким життям зараз живу.
Протягом кількох років я поєднувала основну роботу психологом, додаткове психотерапевтичне та тренерське навчання та приватну практику.
З серпня 2012 року я відважилась піти у «вільне плавання». Відтоді заробляю на життя суто психотерапією та тренерством. Для мене це є явним результатом моїх внутрішніх змін.

Щастя, що я займаюсь виключно тим, чим я хочу займатись, до чого покликана.

Мій професійний статус:

 • магістр психології
 • сертифікований психотерапевт у руслі позитивної психотерапії (WAPP)
 • сертифікований тренер (Міжнародна Школа Тренерів)
 • член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP)
 • член Української Спілки психотерапевтів (УСП)
 • член асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області.

Чи є у мене проблеми?

Звичайно є. Мені близькі слова Н. Пезешкіана: «Успішний не той, хто не має проблем, а той, хто вміє їх вирішувати»... Як і кожна людина я стикаюсь з труднощами в своєму житті і разом з тим, я їх долаю, проживаю, приймаючи, виносячи з них той досвід, котрий вони несуть... Сприймаю своє життя як подорож в якій я йду по дорозі до себе та до Бога.

Вірю в те, що кожен з нас володіє здібностями і ресурсами для вирішення тих ситуацій, котрі стаються з нами в житті.

Вірю, що в кожного є свій шлях на цій Землі. Важливо його знайти, сформувати і жити у відповідності зі своїми цінностями, пріорітетами.

Бажаю Вам отримувати максимум задоволення від життя і усіх його складових!

Бажаю Вам гармонії, радості і насолоди від життя!


З любов’ю і повагою,
Ольга Барабаш-Дурач

Дзвоніть мені за номером +38 (099) 521-9903.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., skype: live:olgabarabash7

плеєр
"Чи варто звертатись до психотерапевта?"
Про це розповіла Ольга Барабаш-Дурач в ефірі радіо "Карпати".
 • Я прийшла до Олі в період дуже глибокої кризи в моєму житті. За 1 місяць я втратила чоловіка і батька. Життя загубило будь - який зміст. Я була спустошена, мені було боляче жити, боляче ходити по землі...

  Мар'яна Приймак

  Переглянути усі відгуки

 • Я проходила в Ольги Барабаш особисту терапію, а також відвідала тренінг "Цінність самопідтримки: поповни внутрішні ресурси". Загалом хочу сказати, що Ольга не лише спеціаліст високого класу...

  Ірина Тищенко

  Переглянути усі відгуки

 • Для меня Ольга высококлассный профессионал, который действительно нашел свое призвание и миссию, а значит добавляет во всем мире счастья и гармонии. Ольга все время развивается, усовершенствуеться...

  Оксана Бажанова

  Переглянути усі відгуки

 • Я прожив 5 чудових годин-зустрічей у якості клієнта Ольги Барабаш завдяки тому, що навчався в арт-проекті Людмили Підлипної. Для мене, як професіонала, але і клієнта, було важливо і приємно відчувати...

  Олег Гуковський

  Переглянути усі відгуки

 • Дуже дякую Оля за допомогу у відкритті Салону. Проблеми є у кожної людини, колективу та підприємства. Завдяки тобі, Оля, у моєму підприємстві їх значно менше ніж могло бути без твоєї допомоги...

  Анатолій Гуменяк

  Переглянути усі відгуки

 • Проходила курс психотерапії, який тривав приблизно 8 місяців. Дуже завдоволена результатами. Я подолала дуже багато внутріщніх конфліктів. В мені оселились спокій, мир, здоров'я, сили до життя..

  Ліля

  Переглянути усі відгуки

 • Я щиро дякую Олі за розуміння, підтримку та допомогу у вирішуванні важливої та складної для мене проблеми.Завдяки Олі я відкрила очі на дуже багато речей яких раніше просто не помічала...

  Тимків Діана

  Переглянути усі відгуки

Facebook Чат

Підпишись на розсилку

Підпишись та безкоштовно отримай 3 швидких способи відновлення сил
Пакет Супровід
Вартість 1600 грн
Пакет Самостійно
Вартість 900 грн
Пакет Голд
Вартість 3100 грн